КОНТАКТИ

Зв'яжіться з нами для замовлення

VYMIR PARK ЛОКАЦІЯ

Готель з цілодобовою стійкою рецепції. Гостям надаються послуги консьєржа. На території готелю є безкоштовний wi-fi.  Для бізнес – поїздок у готелі надаются додаткові послуги, такі як  конферец-зал. Наявна своя котельня, генератор та все необхідне для комфортного проживання в непростий для країни час. Всі ці переваги роблять готель у Чернівцях привабливим варіантом для відпочинку та роботи.

Паркінг

Однією з переваг нашого готелю є наявність паркінгу для машин, що дозволяє нашим гостям бути впевненими у збереженні свого автотранспорту та скоротити час на пошук місця для паркування на околицях готелю.

Телефон

Щоб забронювати номер в нашому готелі, ви можете зателефонувати за номером телефону. Ми завжди готові проконсультувати вас з будь-яких питань та допомогти з вибором найбільш відповідного варіанту номера відповідно до ваших побажань та потреб. Не соромтеся звертатися до нас, і ми з радістю допоможемо зробити ваше перебування максимально комфортним і приємним.

+38 098 218 11 59

E-mail

Якщо ви хотіли б зв'язатися з нами через електронну пошту, то для бронювання номера в нашому готелі ви можете написати на адресу

support@vymir-park.cv.ua